Autoservis a lakovňa

Všetky opravy sú nekompromisne vykonávané v zmysle technologických postupov určeným výrobcom daného vozidla, pričom používame iba originálne alebo kvalitatívne totožné náhradné diely.

Prečo si vybrať All Public Service Autoservis Nitra?

Autoservis, lakovňa aj poistenie. Naše služby sú kompletné. Garantujeme spokojnosť zákazníka naprieč celým proces vybavovania poistnej udalosti.

V oblasti lakovanie vozidiel spolupracujeme s renomovaným nemeckým výrobcom lakov MIPA SE. Jediný na Slovensku sme ich certifikovanou autolakovňou.

Našim klientom ponúkame aj právne a súdnoznalecké služby.

Prehrať video
01

Servis vozidiel

Príprava vozidla na zimu

02
03

Pneuservis

Pravidelná údržba

04
05

Príprava vozidla na STK a EK

Ak máte auto navyše poistené u nás vybavenie poistnej udalostí máte úplne bez starostí, celú komunikáciu s poisťovňou zabezpečíme za vás.

V oblasti lakovania vozidiel veľmi úzko spolupracujeme s renomovaným nemeckým výrobcom autolakov, spoločnosťou MIPA SE, Am Oberen Moos 1, D-84051 Essenbach.

Sme certifikovanou/značkovou autolakovňou, kde je kvalita našej práce pravidelne hodnotená úrovňou „A“.

Referencie

Od našich spokojných zákazníkov.
Anton Karvai
Anton Karvai
pred 3 mesiacmi
Zobraziť viac
Veľmi dobrá skúsenosť pomohli nám v núdzi kde nám nigdo nechcel opraviť auto na počkanie môžem iba odporučiť vsedkim stakimi dobrí mi ľuďmi som sa ešte nestretol umná majú zato veľké ďakujem ešte raz vsedkim
Tomas Molnar
Tomas Molnar
pred 4 mesiacmi
Zobraziť viac
Som veľmi spokojní 100 % ochota pomôcť 👍👍👍
Petra Oravcova
Petra Oravcova
pred 10 mesiacmi
Zobraziť viac
Velmi spolahliva firma, mozem len chvalit a odporucat. Vsetko bolo vybavene, rychlo, kvalitne a bez problemov od nahlasenia poistnej udalosti, vybavenia s poistovnou az po opravu. Netreba sa o nic starat a auto vratia, okrem ineho, vycistene a ako nove. Mame cez All public services poistene viacere auta a veru nemeli by sme uz. DAKUJEME a urcite doporucujeme...
Peta Peta
Peta Peta
pred 11 mesiacmi
Zobraziť viac
Profesionalita je na prvom mieste.Pracuje tam ústretový tím ľudí, ktorí sú ochotní vždy pomôcť . Pracujú aj na úkor svojho voľného času, len aby vyšli v ústrety zákazníka. Platí pre nich pravidlo : Zákazník náš pán !!! Vrelo odporúčam služby tejto firmy.
Andrea Margetínyova
Andrea Margetínyova
pred 11 mesiacmi
Zobraziť viac
Dobrý deň, konštatujem vynikajúci prístup, odbornosť na požadovanej úrovni, promptnosť a flexibilitu a bonus navyše: preukázanú ľudskosť. Moje jedno veľké ĎAKUJEM príjemnému kolektívu nielen za perfektnú a rýchlu opravu, ale aj za spríjemnenie dňa, ktorý sa spočiatku ako príjemný neukazoval (vzhľadom na závadu auta). Prajem veľa pekných dní a vďačných zákazníkov. 🙂

Pracujeme pre firmy

Pracujeme pre firmy
Pracujeme pre firmy
Kontaktujte nás! Pomôžeme vám s vašim problémom
REZERVUJTE SA
error: Content is protected !!

Napíšte nám

All Public Service s.r.o.
Zlievarenská 1/227, 949 01 Nitra
Slovenská republika