O nás

Komplexné služby na jednom mieste

To, čím sme naozaj výnimoční je starostlivosť o zákazníka. Riešime stovky poistných udalostí ročne. Poznáme presné postupy a procesy, ktoré v poisťovniach prebiehajú pri každej poistnej udalosti. Preto sme pripravení vybaviť škodovú udalosť promptne, profesionálne a bez zbytočných komplikácií.

Autoservis a lakovňa

Obhliadku po nehode, opravu a pristavenie auta až k vám domov. Vybavíte to úplne bez starostí.

Riešenie poistnej udalosti

Uzatvorením poistky sa to nekončí. V prípade škody vybavíme v poisťovni všetko za vás.

Poistenie

Hmotný, nehmotný majetok a ďalšie typy poistenia. Vyberieme pre vás to najvhodnejšie.

Prečo si vybrať nás

Dokážeme garantovať spokojnosť zákazníka naprieč celým proces vybavovania poistnej udalosti. Zameriavame sa primárne práve na opravy vozidiel našich zákazníkov po škodových udalostiach.

Všetky opravy sú nekompromisne vykonávané v zmysle technologických postupov určeným výrobcom daného vozidla, pričom používame iba originálne, alebo kvalitatívne totožné náhradné diely.

Juraj Hačko

Juraj Hačko

Kontateľ

Pri zakladaní firmy som mal víziu. Víziu o tom, že v oblasti, v ktorej podnikáme vytvoríme pre zákazníka dokonalú službu. Počas rokov sme takto vybudovali systém starostlivosti o zákazníka na ktorý sme dnes hrdí.

Pomáhame našim zákazníkom poctivo, každodenne, prekonávať nečakané životné situácie. Som presvedčený o tom, že sa nám v tom darí a to je dôvod prečo sme úspešní.

ZAVOLAJTE NÁM 24/7
REZERVUJTE SA

Napíšte nám

All Public Service s.r.o.
Zlievarenská 1/227, 949 01 Nitra
Slovenská republika